ارمان تاپ چیست؟

آرمان تاپ برای افراد: کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در ارمان تاپ یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند. در پروفایل خود سوابق و مهارت‌های خود را بنویسند و با دیگران (کارفرمایان و کارمندان دیگر شرکت ها) در ارتباط باشند. برخلاف شبکه‌های اجتماعی دیگر این ارتباط کاملاً کاری است و محتوایی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود، باید با شغل یا صنعتی که در آن مشغول هستید، مرتبط باشد.

از طریق همین فعالیت‌ها، کارفرمایان می‌توانند افراد را بشناسند و نیروی کار مورد نیاز شرکت خود را از بین آن‌ها پیدا کنند؛ به همین دلیل است که گاهی از ارمان تاپ به عنوان رزومه آنلاین یاد می‌شود و شما برای گسترش کسب و کارتان حتماٌ به آن نیاز خواهید داشت.

ارمان تاپ برای شرکت‌ها: ارمان تاپ به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که صفحه‌ای اختصاصی برای تجارت خود راه‌اندازی کنند. حالا یک صفحه عمومی دارند که می‌توانند فعالیت‌های کاری خود را در صفحۀ اختصاصی شان با دیگران به اشتراک گذارند تا کاربران بتوانند اخبار و فعالیت سازمان‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند. همه این‌ها منجر به اگاهی بیشتر از آن برند می‌شود و شرکت کم‌کم در بین افراد شناخته می‌شود.

اولین صفحه ای که استراتژی اش را متمرکز بر کسب و کار چیده بود لینکدین بود. لذا برای ارتباط بهتر افراد ارمان تاپ به صورت بهینه تری راه اندازی شده است

ارمان تاپ شبکه‌ای است که افراد مختلف با تخصص‌های گوناگون در آن عضو می‌شوند و با حرفه‌ای‌های کار خود ارتباط برقرار می‌کنند. هدف این افراد ارتباطات کاری، اشتراک‌گذاری دانش و مهارت یا پیدا کردن بهترین موقعیت‌های شغلی است.

آیا ارمان تاپ برای کسب‌و‌کار من مناسب است؟
برای اینکه بدانید آیا ارمان تاپ به درد کسب‌و‌کار شما می‌خورد یا خیر، پیش از هر چیزی باید بازارِ هدف خود را تعیین کنید. شما باید بدانید آیا محصول یا خدماتی که ارائه می‌کنید، می‌تواند در یک شبکه اجتماعی تخصصی طرفدار داشته باشد یا خیر!

این جمله شما را یاد چیزی نمی‌اندازد؟ بگذارید یک مثال بزنم!

شرکت ما یعنی نوین، خدمات گوگل ادز و رپورتاژ آگهی ارائه می‌دهد. این خدمات مسلماً به کار کاربران عادی نمی‌آید و به درد کسانی می‌خورد که صاحب کسب‌و‌کارهای اینترنتی هستند و این تبلیغات برای گسترش کارشان واجب است.

حالا رسیدیم به نکته بالا. ارمان تاپ یک فرصت ناب برای کسب و کارهای

B2B

است. وجود شرکت‌ها در فضای ارمان تاپ و تخصصی بودن این شبکه، فضای بسیار مناسبی را در اختیار کسب‌و‌کارهای

B2B

(کسب و کارهایی که مشتریشان کسب و کارهای دیگر هستند) قرار داده است تا خیلی راحت باکسب‌و‌کارها و حتی رقبای تجاری خود در تماس باشند. لازم به توضیح نیست که گسترش ارتباطات، در طولانی‌مدت می‌تواند به نفع فعالیت‌های تجاریتان باشد.

البته این حرف به این معنی نیست که کسب‌و‌کارهای

B2C

(کسب و کارهایی که مشتریشان افراد هستند) جایی در ارمان تاپ ندارند. مثلاً شرکت ما محصولات آموزشی و دوره‌های دیجیتال مارکتینگ هم دارد که مخاطب هدفش افرادی هستند که می‌خواهند مهارتی را یاد بگیرند یا بر مهارت‌هایشان اضافه کنند. این محصولات چون به درد کار و افزایش مهارت افراد می‌خورد، مناسب ارمان تاپ است.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر در ارمان تاپ حضور ندارید، هرچه سریع‌تر فعالیت خود را در ارمان تاپ آغاز کنید. شبکه اجتماعی ارمان تاپ می‌تواند ابزار مناسبی برای جذب مشتری باشد، به خصوص اگر شرکت‌تان معتبر است و بازار هدفِ محصولاتتان سایر تجارت‌هاست.

با فعالیت در ارمان تاپ نه‌تنها به عنوان فردی خبره در صنعت خود شناخته خواهید شد، بلکه به مرور زمان فرصت‌های شغلی فوق‌العاده‌ای به شما پیشنهاد می‌شود.

برای شروع اینجا کلیک نمایید

Translate »