ساخت بک لینک طبیعی

ساخت بک لینک هنوز هم یکی از مهمترین کارها در سئو است و هنوز هم بک لینک ها نقش مهمی در افزایش رتبه سایت ها در نتایج جست و جو دارند. به همین دلیل یک سئو کار همیشه باید به فکر ساختن بک لینک های با کیفیت برای سایت خود باشد. اگر شما هم می خواهید از بک لینک ها نتیجه مثبت بگیرید این پروسه باید ادامه دار باشد و قطع نشود.

خیلی از دوستان هم توانایی خرید بک لینک های با کیفیت و قوی را ندارند به همین دلیل به سراغ ساخت بک لینک رایگان می روند. البته رایگان بودن بک لینک ها به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیت بودن آن ها نیست! خیلی ها فکر می کنند بک لینک پولی فقط در سئو موثر است و ساخت بک لینک رایگان کاری بیهوده است. در صورتی که اصلا اینطور نیست!

روش اول: شما میتوانید با عضویت در این سایت و در بخش تنظیمات پروفایل , کاملا به رایگان لینک وب سایت خود را ثبت نمایید

توجه داشته باشید یکی از بهترین روش های ساخت بک لینک رایگان و با کیفیت ساخت بک لینک های محتوایی است.

برای این منظور توصیه میشود حتما پروفایل خود را تکمیل نمایید

جهت تکمیل , اطلاعاتی از کارهایی که درحال انجام ان هستید و یا چه سرویس هایی را خود شما و یا سایت شما ارائه میکند و … که باعث بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو میشود را بنویسید

اگر تخصصی دارید و یا هر نوع هنری که داشته باشید میتوانید ان را در پروفایل خود گنجانده و باعث بهتر دیده شدن صفحه خود شوید 

 

روش دوم: کوتاه کننده های لینک

سایت های کوتاه کننده لینک با توجه به اعتبار دامنه بالایی که دارند می توانند به بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک کنند. 

برای این منظور میتوانید از این سرویس ما نیز بهره ببرید و یا از سایر سایت هایی که این سرویس را ارائه مینمایند استفاده فرمایید

 

روش سوم: ریپورتاژ آگهی

موثرترین روش برای ایجاد بک لینک طبیعی استفاده از رپورتاژ آگهی است که با رعایت نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد، در کنار بدست آوردن لینک طبیعی می تواند به تبلیغ برند و کالای شما در وبسایت های مختلف شود و با خیال راحت می توانید از اعتبار بک لینکی که به سایت شما داده می شود استفاده کنید و در نتایج موتورهای جستجو پیشرفت کنید.

نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی
پر بازدید بودن : سعی کنید رپورتاژ آگهی را از سایت های پربازدید که رتبه الکسا خوبی دارند خریداری کنید که در کنار اعتبار لینکی که به سایت شما می دهد باعث بدست آوردن ورودی کاربر نیز شود که برای سایت شما اهمیت زیادی دارد.

دائمی بودن لینک : اطمینان از دائمی بودن لینک خیلی مهم است چون وقتی لینک حذف شود اعتباری که به سایت شما داده شده از بین خواهد رفت.

بازه زمانی : اگر قصد دارید چندین رپورتاژ خریداری کنید باید بازه های زمانی مناسبی را انتخاب کنید و نباید در فاصله زمانی کوتاه چندین رپورتاژ خریداری کنید که باعث لو رفتن لینک خریداری شده می شود.

اعتبار دامنه : اعتبار دامنه سایتی که از آن اقدام به خرید رپورتاژ آگهی می کنید را چک کنید که دارای اعتبار دامنه بالایی باشد و اعتماد موتور های جستجو به آن زیاد باشد که این اعتماد را با چند جستجو می توانید از نتایج موتورهای جستجو متوجه شوید که به کدام سایت اعتماد بیشتری دارد.

محتوای مناسب : استفاده از محتوای مناسب و یکتا در رپورتاژ آگهی خیلی موثر است و باعث ایجاد نتایج بهتر می شود .اگر چندین رپورتاژ خریداری می کنید حتما محتوای متفاوتی داشته باشید.

تعداد لینک : لینک های ایجاد شده در هر رپورتاژ نباید بیشتر از 4 الی 5 لینک باشد چون هرچقدر لینک زیاد شود ارزشی که به هر لینک داده می شود کمتر می شود و هم باعث مشکوک شدن موتور های جستجو به لینک ها می شود و نکته دیگر که مهم است اینکه نباید به یک صفحه چند لینک داده شود.

رتبه بالا در کلمات کلیدی هدف : سعی کنید رپورتاژ آگهی را از سایتی که در کلمه کلیدی مورد نظر شما جایگاه مناسبی در نتایج موتور های جستجو دارد خریداری کنید.

Choose your Reaction!
Leave a Comment

Your email address will not be published.

Translate »